Tilbudet gjelder for
MÅNENDENS TILBUD Januar
31/1/23
Nytt år nye muligheter.
I januar ønsker vi å tilby korte men effektive behandlinger. Håper dere liker de💙
Pris:
795
Tid:
25 min
Høsten er virkelig tiden for å kjøre syrebehandlinger!!
TheraPRO Peels er høydepunktet i DOCTOR BABOR PRO profesjonell behandling. En fruktsyrebehandling gir et løft for sliten hud.
«Kickstarter» peelingprosessen i huden.
Fører til en frisk hudfarge og færre fine linjer og rynker. TheraPRO-peelingene fjerner ikke bare overfladiske hudceller, de arbeider også på et dypere nivå i overhuden, og har derfor en lengre varig effekt.
Inkludert øyemaske i januar verdi kr 295,-
FØR 1290,- NÅ 795,-
Pris:
995,-
Tid:
50 min
Er du litt stresset og trenger litt hjelp til "å lande"?
Da er dette en super behandling, her får du blodsirkulasjonen skikkelig i gang samtidig får du løsnet godt opp i rygg og nakkemuskler.
Avsluttes med ca 25 minutters massasje
Januartilbud FØR 1295,- NÅ 995,-
Pris:
695
Tid:
25 min
Dette er en klassikker innen spaverden.
Vi velger å gjennomføre massasjen med en blanding av varme steiner og massasjegrep, da får du det beste av begge deler og den ultimate opplevelsen av lavasteinenes "magi".
Denne behandlingen gir en total avslapning som sitter i kroppen lenge etter at behandlingen er ferdig.
Du får massasje både på rygg/nakke og baksiden av bena.
FØR 895,- NÅ 695,-